>

מיליון סיבות טובות לעזור למעון

19 דצמבר, 2010

לאחר שקיבלנו הזמנה מעולא דיאב, שרתמה לפני למעלה משנה את סניף בנקאות פרטית חיפה של בנק לאומי לטובת התנדבות במעון ותרומה מתמשכת לפעילויות העשרה לילדים השוהים בו, קיבלנו החלטה לנסות ולהצטרף לפרויקט מיליון סיבות טובות שיזם בנק לאומי. 

במסגרת הפרויקט, עמותות בהיקף פעילות קטן-בינוני הוזמנו להפיק ולהעלות ל-Youtube סרטון שמייצג את פעילותן, להגיש מסמכים המעידים על הניהול התקין של העמותה. בנק לאומי מצידו התחייב לחלק מענק בסך כולל של 1,000,000 ש"ח בין 50 העמותות שידורגו ע"י הגולשים במקומות הגבוהים יותר.

לשמחתנו, ויקטור טורקיה, במאי ועורך מקצועי, התנדב להפיק עבורנו את הסרטון ללא תמורה. הוא גייס אנשי מקצוע נוספים, והם הפיקו סרטון ע"פי תסריט שנכתב ע"י דינה חבלין דהן העובדת מעון. סרטון זה מתאר את השתלשלות חייה של אשה מוכה מילדותה ועד צאתה את המעון.

פרויקט מיליון סיבות טובות עדיין בעיצומו (ההצבעות נמשכות עד 27/12/10), ואנו קוראים לכל התומכים והתומכות בפעילותנו לצפות בסרטון ולהצביע עבור המעון.

אנו מזמינים אתכם ואתכן לקרוא פוסט שכתבה איילת סווטיצקי, שפעילה לטובת המעון בחודשים האחרונים, בבלוג שלה.

אף אשה לא צריכה לחיות בבית אלים!

אם את חיה באלימות (נפשית, כלכלית, פיזית, מינית ועוד), פני לייעוץ ועזרה במרכז למניעת אלימות באזור מגורייך או במחלקת הרווחה בישובך. הם יוכלו לסייע במציאת מענים שיתאימו לך ולילדייך. 

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני והכוונה בקו החירום של משרד הרווחה שמספרו 118.

במקרה של סכנה – פני מייד למשטרה!

יצירת קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום