תרומות והתנדבות

כיצד את/ה יכול/ה לתמוך בנו?

אנו זקוקות לתרומות כספיות, כמו גם לתרומות של ציוד ומוצרים ותרומת פעילויות, על מנת לספק את צרכי הנשים והילדים השוהים במעון ולספק להם שלל שירותים ופעילויות שיכינו אותם לחיים נטולי אלימות בקהילה.

כיצד ניתן לתרום למעון חירום לנשים?

  • העברת תרומה כספית באמצעות משלוח שיק למוטב בלבד לפקודת עמותת מעון חירום לנשים (ע"ר). כתובת דואר: ת.ד.1012, חיפה, מיקוד 2610501
  • תרומה כספית באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק של עמותת מעון חירום לנשים (ע"ר). פרטי חשבון הבנק: הבנק הבינלאומי הראשון, סניף נווה שאנן (007), מס' חשבון: 583626.
  • התנדבות ארוכת טווח בפעילות העמותה (צור קשר).
  • תרומה דרך האינטרנט.
  • הצטרפות ל"עיגול לטובה" ועיגול רכישותייך בכרטיס אשראי לטובת מעון חירום לנשים. הסכום החודשי הממוצע הנתרם מכרטיס יחיד הינו 4 ₪ בלבד.
    כסף קטן של אנשים רבים הופך לכסף גדול שמייצר עבורנו תרומה שמשמעותית לרווחת הנשים והילדים. בשנת 2021 מעון חירום לנשים זכה לתרומה של למעלה מ- 150,000 ₪ באמצעות מיזם זה.
    כיצד מצטרפים? לחץ/י כאן עכשיו.

משרד הרווחה מממן חלק משמעותי מהוצאות ההפעלה השוטפת של המקלט, אולם הצטיידות המקלט כמו גם קיומן של פעילויות נוספות המתבצעות במסגרת פרוייקטים שמטרתם לשקם את הנשים והילדים ולעזור להם לצאת ממעגל האלימות תלויות בנדיבות לבם של תורמים - קרנות, גופים עסקיים ואנשים פרטיים.

העמותה הינה קטנה ופעילותה המרכזית הינה הפעלת מקלט (מעון). מנגנון העמותה מצומצם ביותר ולפיכך, כל התרומות המתקבלות, מופנות ישירות למימון שירותים, פעילויות ומוצרים שמיועדים לרווחת הנשים המוכות וילדיהן ולשיקומם.

תורמים המעוניינים לייעד את תרומתם לתחום פעילות ספציפי או פעילות/רכישה ספציפית (למשל : פעילויות חינוך והעשרה לילדים, קבוצת תמיכה והתפתחות אישית לנשים, הפעלת מרכז למידה לילדים, חגיגת יום הולדת של ילדים, רכישת מחשבים ועוד) מוזמנים לעשות זאת - בתיאום עם הנהלת העמותה.

עמותת מעון חירום לנשים מוכרת ע"י מס הכנסה כמוסד ציבורי לצורך תרומות (סעיף 46), דבר המאפשר לתורמינו לקבל ממס הכנסה החזר מס בגובה 35% מגובה התרומה.

קבלה נשלחת לתורמים באמצעות הדואר (כשיש בידינו פרטי קשר של התורם/ת).